Letné kempy

Letné denné kempy 2019

Tenisový klub TK Kúpele Piešťany organizuje denné kempy počas letných prázdnin v mesiacoch júl a august. Pre deti je pripravený bohatý program plný športu a zábavy so záverečným turnajom v posledný deň každého turnusu.

Účastníci môžu prísť medzi 7:30 do 9:00 čo uvítajú pracujúci rodičia, ako aj starší hráči, ktorý chodia sami. Oficiálny program končí 15:30, avšak vyzdvihnúť si deti môžete až do 17:00.

Kemp je určený pre deti od 5 do 14 rokov a vhodný pre od úplných začiatočníkov až po ostrielaných tenistov. Program je uspôsobený tak, aby boli deti počas tréningov rozdelené podľa veku a výkonnosti.

Celodenná strava je v cene, su zabezpečné obedy, ako aj desiaty vo forme ovocia. Pitný režim bude zaistený, doporučujeme však aby mal každý účastník vlastnú flašu na pitie.

Pre deti sú pripravené rôzne športové aktivity, výlety, súťaže, stolové hry, záverečný turnaj spojený s dobrovoľným, no vítaným posedením rodičov s deťmi pri dobrej grilovačke po skonční turnaja a odovzdaní odmien ( Nikto neodíde naprázdno ).

 

Dôležité pokyny:

Povinná výbava každého účastníka:

Vhodná obuv s hladkou podrážkou – tenisová/sálová a náhradná čistá obuv v prípade nepriaznivého počasia – program v tenisovej hale.

Šiltovka, opalovací krém, športové oblečenie, náhradné oblečenie v prípade nepriaznivého počasia.

 

Termíny:

        22.7. – 26.7.          5.8. – 9.8.

 

Cena:

95 €

170 € v prípade dvoch súrodencov

 

Kotankt:

Bc. Andrej Chalás

email: info@tenispiestany.sk

telefónny kontakt: 0948716378

 

Spôsob platby bankovým prevodom:

Tenisový klub Kúpele Piešťany

IBAN: SK41 0900 0000 0000 4828 1403

BIC/SWIFT kód: GIBASKBX

Do poznámky uveďte meno účastníka a vybraný termín.