Venujte nám 2% z dane

Milí členovia klubu, rodičia, nadšenci a priaznivci tenisu,   Tenisový klub Kúpele Piešťany sa dlhodobo snaží umožniť čo najvyššiemu počtu záujemcov zmysluplne, zdravo a s radosťou využívať voľný čas. Dávame zverencom nielen pevné základy tenisu, ale aj zdravého a aktívneho životného štýlu.   Vlani sa nám podarilo vďaka Vašim 2% z dane kúpiť lopty, rakety pre najmenších

Čítať viac Čítať viac
Tenisti TK Kúpele Piešťany úspešní na halových majstrovstvách Slovenska

Hráči TK Kúpele Piešťany získali na halových tenisových majstrovstvách Slovenska päť medailí. Uspela Soňa Depešová, Stella Krivičková i Tomáš Talajka. Medzi mladšími žiačkami ukázala svoje kvality Soňa Depešová. V dvojhre skončila druhá a vo  štvorhre spolu so svojou spoluhráčkou Natáliou Kročkovou, turnaj vyhrala. V starších žiakoch sa Tomáš Talajka umiestnil na 3. mieste v dvojhre

Tenisti TK Kúpele Piešťany vstúpili do zimnej sezóny úspešne

Hráči TK Kúpele Piešťany úspešne vstúpili do zimnej sezóny. Na halových regionálnych majstrovstvách západoslovenského regiónu staršieho žiactva v TC EMPIRE Trnava 7. – 10. 12. získali tri cenné kovy. Tomáš Talajka prehral v dvojhre vo štvrťfinále, v štvorhre so spoluhráčom Martinom Paulíkom obsadil 1. miesto. Terezke Mĺkvej sa v dvojhre darilo menej, keď prehrala už v

Vianočný večierok 2019

Pozývame Vás na Vianočný večierok, ktorý sa bude konať v piatok 27. 12. 2019 v priestoroch „starej haly“ a reštaurácie Matchball. V reštaurácii sa bude konať koncert (Jakub a Štefan Adamec), občerstvenie bude zaistené. Príďte aj s deťmi, bude pre ne pripravený program. Začíname o 15:00, tešíme sa na Vás. Program hier pre deti: Prípravka:

Nový povrch v hale – Green set Comfort

Počas letnej sezóny 2019 schválil výbor klubu zmenu povrchu v „novej hale“ z Taraflex na Green set Comfort. Dva týždne pred koncom letnej sezóny sa začali práce, ktoré sa za hladkého priebehu ukončili v stredu 30.10. Do soboty sa náter nechal vyschnúť a už od pondelka mohla zimná sezóna začať v plnom prúde už na novom povrchu. Na

Náš tím seniorov 65+ druhý na Majstrovstvách Slovenska

V našom areáli sa konali Majstrovstvá Slovenska – vyvrcholenie súťaže družstiev v kategórii seniorov 65+. Kvalifikovali sa len 4 najlepšie družstvá, medzi nimi aj to naše: Anton Gudiak, Mário Bertoli a Peter Ábel na čele s nehrajúcim kapitánom Tiborom Mackom. Po skvelých výkonoch počas celého dňa vybojovali 2. miesto. Gratulujeme celému tímu a veríme, že budúci rok

Lombard Cup
Lombard Cup

V dňoch 12.8.-15.8.2019 organizoval náš klub pod záštitou Slovenského tenisového zväzu Lombard Cup  – Turnaj staršieho žiactva kategórie B, na ktorom bolo prihlásených 48 chlapcov a 48 dievčat. Ceny víťazom predali zástupcovia firmy Lombard. Dievčatá: miesto – Šurinová Simona miesto – Félixová Saša Chlapci: miesto – Pivník Oliver miesto – Papuščák Šimon

Valerio/Galea CUP

V našom klube sa 31.7. – 2.8.2019 konala kvalifikácia chlapcov na ME do 18 rokov. Naši reprezentanti podali fantastické výkony a po tom ako zdolali Švédov v semifinále, si poradili aj vo finále s favorizovaným Ruskom. V oboch zápasoch rozhodovala až štvorhra. Gratulujeme našim chlapcom a držíme palce na ME!

Letné tenisové kempy 2019

TK Kúpele Piešťany organizuje denné kempy počas letných prázdnin júl-august 2019. Sú určené pre deti od 5 do 14 rokov od úplných začiatočníkov až po pokročilých hráčov. Pre deti je pripravený bohatý program s rôznymi športovými hrami, poznávacími výletmi a súťažami s turnajovým vyvrcholením v piatok. Každý deň začíname a končíme tak, aby ste mohli